Arama:

Mobilya Konusunda neye ihtiyacınız varsa bir telefon kadar yakınız. Marangoz usta servisi olarak, İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet veriyoruz. Raylı dolap, gardrop gibi yatak odası takımları, portmanto, tv ünitesi, kitaplık, mutfak dolapları gibi tamamlayıcı tüm ürünlerinizde montaj – demontaj, kurulum ve tamir servisi olarak her zaman yanınızdayız.

Marka ve Modeli farketmez. Satın almış olduğunuz tüm mobilyaların kurulumunu ve montajını marangoz usta ekiplerimiz tarafından özenle yapıyoruz. Demonte gelen ürünlerinizi en uzun ömürlü kullanabilmeniz için tüm sağlamlaştırma işlemleri ile birlikte mobilya montajı yapıyoruz. Raydolap, gardrop, mutfak dolapları, kapılar, vestiyer, portmanto, yatak odası takımı, salon takımları, tv ünitesi gibi tüm mobilyalarınızın kurulumunu garantili yapıyoruz.

Mobilya Tamiri, Raylı dolap kapak tamiri, gardrop çekmece tamiri, dolap içi askılık ve raf tamiri, kapı kol, kilit ayarları ve tamiri, mutfak dolapları kapak tamiri gibi mobilya üzerine olabilicek tüm ürünlerinizin tamirini garantili yapıyoruz. İstanbul’un tüm bölgelerine 1 saatte ulaşabiliyor, ve ürünlerinizin tüm tamiratlık işlemlerini yerinizde yapıyoruz.

Hemen Arayın - 0507 796 23 02